SK PNEU - e-shop pneumatík

Internetová predajňa SKpneu.sk sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom pneumatík po celom území Slovenska, ale aj EU.

SK PNEU - e-shop pneumatík

Peter RUSCH sk pneu - pneumatiky, e-shop, dolný kubín

Internetová predajňa SKpneu.sk sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom pneumatík po celom území Slovenska, ale aj EU.

Adresa: Šmidkého 1407/8, 026 01 Dolný Kubín
Telefón:0910 14 14 14
Kontaktná osoba:Peter Rusch
E-mail:rusch@skpneu.sk

Internetová predajňa SKpneu.sk sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom pneumatík po celom území Slovenska, ale aj EU. Pneumatiky sa stali súčasťou nášho každodenného života a tak sa na ne kladie čoraz väčší dôraz. Vstupom Slovenska do EU sa otvorili trhové možnosti a pneumatiky sa stali bežným spotrebným prostriedkom. K tomuto pričineniu na Slovensku chceme prispievať aj my a preto Vám ponúkame pneumatiky svetových značiek za veľmi dostupné ceny pre každého.

Ponúkame Vám pneumatiky Matador, pneumatiky Michelin, Brigestone, Barum, Continental, Dunlop, pneumatiky Pirelli, Firestone, Goodyear, pneumatiky Fulda, Hankook, Yokohama a mnoho ďalších značiek. Stačí navštíviť náš katalóg a jednoducho si vybrať Vašu obľúbenú značku pneumatiky. Ďakujeme za návštevu a prajeme pekný nákup.
Najpredávanejšiu značkou pneu na Slovenskom trhu je stále MATADOR. Už desaťročia pôsobiaca firma z Púchova, sa stará o motoristov po celej republike a nie len tu. Keď sa k objemu tržieb pridá Česká a Maďarská pobočka ich ročný obrat je 2,26 miliardy korún. Matador tak víťazí každým rokom. Ich pneumatiky sa kvalitatívne nevyrovnajú kvalitnej pneu inej značky, hlavne v mäkkosti zloženia materiálu, ale pretrvávajúce zásady motoristov ju dostávajú stále do rebríčkov pneu číslo jeden. Matador je jednoducho na Slovensku naj.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.