SCAME-SK- elektrické inštalácie

Snahou spoločnosti Scame je zaistiť jednoduché a bezpečné použitie elektrického prúdu.

SCAME-SK- elektrické inštalácie

SCAME-SK - elektrické inštalácie, komponenty, rozvodnice, spínače, káble, zásuvky, dolný kubín

Snahou spoločnosti Scame je zaistiť jednoduché a bezpečné použitie elektrického prúdu.

Adresa: Nábrežie Oravy 628/3, 026 01 Dolný Kubín
Telefón:43 5818100, 043/5818160
Kontaktná osoba:Riaditeľ Ing. Milan Srnka
E-mail:srnka@scame.sk

Scame SK Pôsobí ako koordinátor vstupu výrobkov na trhy jednotlivých štátov a zaisťuje dodržiavanie všetkých predpisov a noriem daného štátu, prípadne zaisťuje nové testovanie výrobkov zakončené certifikátom štátu, do ktorého výrobok vstupuje. Stavia na budúcnosti firmy investíciami do vývoja nových technológií výroby a zdokonaľovania svojich výrobkov k spokojnosti zákazníka.

ELEKTRICKÉ KOMPONENTY URČENÉ PRE DOMÁCNOSTI A INÉ ZARIADENIA
Snahou spoločnosti Scame je zaistiť jednoduché a bezpečné použitie elektrického prúdu, a to aj v mimoriadnych situáciách. Z týchto dôvodov Scame ponúka množstvo rôznych mobilných a pevných zásuviek a vidlíc, jednoduchých i viacúčelových adaptérov, stolných či nástenných zásuviek a zástrčiek pre televízne a telefonické inštalácie alebo predlžovacích bubnov, ktoré ponúkajú riešenia problémov s elektrickými prívodmi vo všetkých prostrediach.

KOMPONENTY A SYSTÉMY PRE ELEKTRICKÉ INŠTALÁCIE VÝROBNÉHO A NEVÝROBNÉHO SEKTORU
Scame ponúka široké množstvo komponentov a systémov pre elektrické inštalácie, určených na distribúciu a využívanie elektrického prúdu v priemysle, v nevýrobnom sektore, v remeselnej výrobe, v stavebníctve, v lodnom priemysle atď. Používanie týchto komponentov a systémov zaručuje maximálnu bezpečnosť., spoľahlivosť, viacúčelovosť, a to v normálnych i mimoriadne zložitých podmienkach.

ROZVODNICE
Ponuka firmy Scame zahrňuje celú radu rozvodnicových skríň určených pre distribúciu do priemyselného sektoru, ktoré sú už vo výrobe preverené, vybavené elektrickými zásuvkami /pre priemysel aj domácnosť a istiacimi prvkami. Mimo iného Scame ponúka zmodernizovanú radu predlžovacích šnúr, ktoré sú určené pre domácnosť, priemysel, rovnako tak pre nevýrobný sektor a vyhovujú novým medzinárodným technickým predpisom IEC 61242 a IEC 61316.

PRÍSLUŠENSTVO A KOMPONENTY PRE ELEKTRICKÉ INŠTALÁCIE
Firma Scame vyrába príslušenstvo, ktoré zjednodušuje inštaláciu výrobkov určených pre domáce a priemyselné účely. Ponuka je široká. Okrem príslušenstva, určeného na inštaláciu rúrok, zahrňuje aj kompletné zostavy lištových nosníkov káblov určených na steny, do podláh alebo soklov. Firma Scame ponúka úplne nový systém minitrubíc a kompletnou širokou škálou doplnkov.

Firma SCAME-SK vznikla v roku 1996 ako jedna zo siedmich výrobných pobočiek firmy SCAME zabezpečujúcich výrobu asi 800 druhov výrobkov z celkového počtu 9000 druhov a zastáva pozíciu distribútora celej produkcie pre východnú Európu.

Domový program
Vidlice 230V/16A , predlžovacie prívody 3m a 5m .

Spínače a zásuvky IP55, spínače, objímky
Doplnkový elektroinštalačný materiál pre domové prístroje a zariadenia .

Vidlice a zásuvky, bubny, svietidlá, alubox
Materiál pre priemyselné aplikácie . Vidlice a zásuvky do priemyslu, predlžovacie prívody na bubne, prenosné a pevné svietidlá, krabice ALUBOX .

Rozvodnice, rozvádzače, krabice, spínače 160A
Zásuvkové rozvodnice, staveniskové rozvádzače, elektromerové rozvádzače, elektroinštalačné krabice, priemyselné spínače do 160A .

Svorkovnice, viazacie pásky, vývodky ...
Doplnkový elektroinštalačný materiál pre spájanie, uloženie a upevňovanie vedenia .

Ventilátory, domové spínače, rúrky
Ventilátory pre domácnosť a priemysel, domové spínače IP20, IP44, elektroinštalačné rúrky .

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.