REDIS, Dolný Kubín - spotrebná elektronika, hardware, software, internet

Spoločnosť REDIS, s.r.o pôsobí v oblasti informačných technológií

REDIS, Dolný Kubín - spotrebná elektronika, hardware, software, internet

redis - hardware, software, outsourcing IT, pc, web, príslušenstvo, spotrebný materiál, dolný kubín

Spoločnosť REDIS, s.r.o pôsobí v oblasti informačných technológií

Adresa: Hviezdoslavovo nám. 1681, 026 01 Dolný Kubín
Telefón:043/5820 820, 043/5820 822
E-mail:redis@redis.sk

Spoločnosť REDIS, s.r.o pôsobí v oblasti informačných technológií od roku 2000. Sme dynamická a flexibilná firma poskytujúca komplexné služby na profesionálnej úrovni.

Základnou charakteristikou našich riešení je snaha prispôsobiť sa podmienkam zákazníka a ponúknuť mu špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Našou snahou je dosiahnuť, aby bol vždy spokojný klient a to práve vďaka včasným a kvalitným riešeniam jeho požiadaviek. Kvalifikovaný tím špičkových odborníkov je zárukou profesionálneho vývoja a implementácie riešení, ktoré spĺňajú aj tie najodvážnejšie ciele klientov.
Hlavné činnosti:

* Outsourcing IT služieb a technológií na rôznych úrovniach
* Správa a údržba podnikových sietí a serverov
* Projektovanie a tvorba počítačových sietí
* Web design a tvorba www stránok
* Komplexná dodávka software, hardware a spotrebného materiálu


Informačné technológie sú oblasť, ktorá sa neustále dynamicky rozvíja. Sledovanie najmodernejších trendov a ich uplatňovanie v praxi si vyžaduje veľmi veľa času a primeranú odbornú úroveň. Naša spoločnosť si zakladá práve na súlade odbornosti a profesionálnom prístupe k zákazníkovi. Vďaka tomuto prístupu sme Vám schopní ponúknuť komplexné služby a riešenia v rámci IT.

Klientská základňa našej spoločnosti je veľmi rozmanitá a tak každodenne prichádzame do kontaktu s rôznymi technologickými riešeniami. Niektoré riešenia sú spoľahlivé, no niektoré spôsobujú viac problémov než prospechu. Tieto neoceniteľné skúsenosti zahrňujeme do práce pre každého nášho klienta. Práve aj vďaka týmto skúsenostiam sme schopní čítať medzi riadkami Vašich operácií, plánov a problémov. Následne vytvoriť a prezentovať vhodné riešenia pre Vás podložené reálnymi skúsenosťami.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Pondelok:9:0017:00
Utorok:9:0017:00
Streda:9:0017:00
Štvrtok:9:0017:00
Piatok:9:0017:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.