PRIMALEX SLOVAKIA, s.r.o. - maliarske náterové hmoty

V súčasnosti je spoločnosť PRIMALEX SLOVAKIA, s.r.o. jedným z najvýznamnejších slovenských výrobcov maliarskych náterových hmôt a fasádnych farieb.

PRIMALEX SLOVAKIA, s.r.o. - maliarske náterové hmoty

primalex - nátery, farby, omietky, fasády, dolný kubín

V súčasnosti je spoločnosť PRIMALEX SLOVAKIA, s.r.o. jedným z najvýznamnejších slovenských výrobcov maliarskych náterových hmôt a fasádnych farieb.

Adresa: Hollého 2208, 026 01 Dolný Kubín
Telefón:43 / 5866722
E-mail:primalexSK@ppg.com

Dlhoročná tradícia, kvalitná surovinová základňa, moderné technologické zariadenie a v neposlednej rade kvalitný ľudský potenciál predstavujú pre spoločnosť nárast produkcie a zvýšenie podielu nielen na domácom, ale aj na zahraničných trhoch.

Cez 15 000 predaných ton tekutých maliarskych náterov. Toto hmotné vyjadrenie bilancuje doterajšiu výrobu najpredávanejšieho a najznámejšieho náterového systému Primalex na Slovensku. Okrem čísel sú však za Primalexom hlavne milióny spokojných užívateľov.

V súčasnosti ponúkame prostredníctvom širokej siete Kolorovacích centier Primalex na slovenskom trhu profesionálne tónovanie kvalitného sortimentu interiérových maliarskych náterových hmôt, ale aj fasádnych farieb, fasádnych omietok a univerzálnych farieb na kov a drevo, ktoré je možné tónovať do viac než 7 000 farebných odtieňov.

Postupná modernizácia výrobného zariadenia a zlepšovanie obchodných činností zodpovedá prijatej stratégii spoločnosti – stať sa najvýznamnejším dodávateľom náterových hmôt na slovenskom trhu.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.