SELECT absolute_link,gen_name,id_item FROM mesta.links_relative WHERE _sep = 'bp-kat' Vedúci predajne OKAY Martin

Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Vedúci predajne OKAY Martin

Vedúci predajne OKAY Martin

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Dolný Kubín
Hlavný
Ponúkame:
- rozsiahle intené školiace programy

- práca v dynamickejexpandujúcej spoločnosti

- administratívne zázemie centrály našej spoločnosti

- stabilné zamestnanie, v prípade živnosti stabilnú obchodnú spoluprácu

- samostatné podnikanie bez vstupného kapitálu
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
od 1700 €
Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do 14 dní považujte výberové konanie za uzavreté, s tým, že na danú pozíciu bol vybraný iný kandidát, ktorý spĺňa všetky nami uvedené požiadavky na danú pozíciu.

Ak máte záujem o viac informácií, kliknite na http://kariera.okay.cz/
Od roku 1994 sme sa stali jedným z najväčších predajcov elektrospotrebičov s najširšou sieťou vlastných predajní v Českej republike. Expandovali sme aj na Slovensko. Dnes tvorí naša predajná sieť 150 predajní v Českej a Slovenskej republike.
Spoločnosť OKAY Slovakia vstúpila na slovenský trh v roku 2002. Od začiatku sa radíme medzi hlavných hráčov na trhu a svoju pozíciu neustále posilňujeme. Túto víziu sa nám darí napĺňať najmä vďaka našim verným zákazníkom. Sme právom hrdí na to, že naša firma zastáva stabilnú pozíciu na trhu, je zdravá a expanduje.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
15.12.2017
Počet videní:
564