Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Špecialista/ka firemného poistenia

Špecialista/ka firemného poistenia

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Lučenec
Možný termín nástupu:
podľa dohody
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- práca v renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na poisťovacom trhu

- príjemné pracovné prostredie a flexibilný pracovný čas

- neobmedzená výška finančného ohodnotenia

- vzdelávací systém podporujúci osobný a kariérny rast

- excelentné motivačné programy

- zaujímavé benefity

- maximálna podpora a ústretové poradenstvo zo strany nadriadeného

- finančná podpora zo strany spoločnosti v procese adaptácie

- pri plnení dohodnutých cieľov podpora pridelením časti klientely pre servisnú starostlivosť
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Téma finančného ohodnotenia je súčasťou výberového konania.
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené kritériá, pošlite nám prosím na nižšie uvedenú mailovú adresu Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom a so súhlasom so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Union poisťovňa, a.s. Vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa §20 odst.3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."
O spoločnosti:
Union poisťovňa, Part of the Achmea Group, patrí medzi poisťovne s najdlhšou tradíciou na slovenskom poistnom trhu - svoje služby ponúka klientom už od roku 1992. Sme dlhodobým lídrom v oblasti cestovného poistenia, ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia a máme stále rastúci kmeň životného poistenia. Práve vďaka jedinečnej kombinácii služieb a produktov v oblasti životného, neživotného aj zdravotného poistenia dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších klientov.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
25.4.2018
Počet videní:
95