Recepčná/Recepčný

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
V meste:
Dolný Kubín
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- využite svoju šancu a pridajte sa k nám, pracujte v krásnom a atraktívnom prostredí štvorhviezdičkového Hotela Park****, staňte sa súčasťou nášho profesionálneho tímu

- ponúkame Vám dlhodobé perspektívne zamestnanie, prácu na hlavný pracovný pomer,

- stálu pravidelnú mesačnú mzdu, platenú prácu nadčas, stravovanie,

- možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho rozvoja,

- skipass
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade záujmu zasielajte svoju žiadosť o prijatie do zamestnania na e-mailovú adresu: director@cityhotelpark.sk, alebo osobne na rerepcii hotela.
O spoločnosti:
Novozrekonštruovaný HOTEL PARK **** Vám prináša harmóniu krás oravskej prírody v spojení s moderným vybavením a službami 4-hviezdičkového hotela. Prepája funkčnosť modernej technológie s ľahkosťou prírodných kompozícií, kde je všetko navrhnuté pre Vaše pohodlie. Ak túžite po príjemnom ubytovaní, gurmánskom zážitku a príjemne strávených chvíľach vo wellness centre len na skok od krásnej prírody, ste na správnom mieste. HOTEL PARK**** pre Vás pripraví nezabudnuteľné okamihy relaxácie, príjemnej atmosféry a luxusu. Nezabúdame ani na našich najmenších hostí, ktorí sa môžu zabaviť v detskom kútiku s hracou konzolou a množstvom hračiek. Súčasťou reštauračnej terasy je aj detské ihrisko v hotelovej záhrade so živým prekvapením pre deti.

Od januára 2016 Vás radi privítame v našom novom wellness centre, kde nájdete bazén, jaccuzi, štyri druhy sáun (soľná jaskyňa, parná, suchá, bio - infra sauna). S otvorením wellnesu Vás pozývame na návštevu nočného baru, kde pre Vašu zábavu budú pripravené dve certifikované bowlingové dráhy, biliard a vzdušný hokej.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
6.10.2017
Počet videní:
57