Úvod > Ponuka práce > Výroba, priemysel > Operátor strojov a zariadení

Operátor strojov a zariadení

Pracovná oblasť:
Výroba, priemysel
V meste:
Dolný Kubín
Možný termín nástupu:
Dohodou
Hlavný
Ponúkame:
• Príjemné pracovné prostredie

• Tichá a čistá výroba, 2-zmenná prevádzka

• Príspevok na dopravu

• 13 plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti

• Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku

• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

• Dochádzkový bonus

• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti

• Vzdelávanie, školenia

• Odmeňovanie za odpracované roky

• Zaujímavá práca v prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
od 690 €/brutto
Pokiaľ Vás ponuka zaujala, pošlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu.

POZÝVAŤ BUDEME LEN VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV SPĹŇAJÚCICH POŽIADAVKY. ZA POROZUMENIE ĎAKUJEME.
Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
20.8.2019
Počet videní:
1