Finančný manažér

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Ekonomika, financie, účtovníctvo
V meste:
Dolný Kubín
Možný termín nástupu:
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Ponúkaný plat dohodou.
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Uchádzač spolu so životopisom vo formáte Europass zašle zoznam projektov, na ktorých sa podieľal s uvedením názvu projektu a krátkym popisom jeho úlohy na projekte. V prípade projektov v oblasti štrukturálnych fondov uchádzač uvedie aj názov opatrenia, v ktorom bol projekt predložený. Životopis so zoznamom projektov, prosíme, zaslať emailom na: info@masorava.sk

Vo svojom e-maily prosím uveďte: "Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov organizácii MAS Orava, o.z. podľa Zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov".

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.  Termín nástupu do zamestnania po vzájomnej dohode.
O spoločnosti:
MAS Orava, o.z. tvorí pracovná a iniciatívna skupina založená k vytvoreniu integrovanej stratégie na obnovu, rozvoj a propagáciu obcí v regióne Oravy. Jeho záujmom je realizácia spoločnej integrovanej stratégie rozvoja územia, všestranná podpora trvalo udržateľného rozvoja daného územia, ktorá je zameraná predovšetkým na nové formy zlepšovania kvality života v regiónoch, posilnenie ekonomického prostredia, zhodnocovanie prírodného a kultúrneho dedičstva regiónu v kontexte na rozvoj cestovného ruchu, športových a rekreačných aktivít a vytvárania podmienok pre najširšiu spoluprácu pri obnove a rozvoji regiónu, propagácie obnovy vidieka a účasť pri obnove vidieka na národnej a európskej úrovni.
MAS Orava, oz. pripravuje a realizuje projekty financované z Európskych finančných a štrukturálnych fondov zameraných na rozvoj vidieka a podporu zamestnanosti v regióne Oravy. Partnermi organizácie sú najmä obce/ mestá a podnikatelia pôsobiaci v regióne.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
11.10.2017
Počet videní:
32