Penzión a reštaurácia MARÍNA **

Penzión Marína sa nachádza v historickej časti Dolného Kubína na Hviezdoslavovom námestí.

Penzión a reštaurácia MARÍNA **

Penzión a reštaurácia MARÍNA - catering, recepcie, relax, dolný kubín

Penzión Marína sa nachádza v historickej časti Dolného Kubína na Hviezdoslavovom námestí.

Adresa: Hviezdoslavovo námestie 1667/36, 026 01 Dolný Kubín
Telefón:043/5864351
E-mail:marina@marina.sk

Penzión Marína** bol uvedený do prevádzky v roku 1998. Nachádza sa v historickej časti Dolného Kubína na Hviezdoslavovom námestí. K dispozícii je 8 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelku a jeden dvojizbový apartmán až do 6 lôžok.

Každá izba má svoje sociálne zariadenie so sprchou, televízny prijímač (káblový rozvod SKT), chladničku s minibarom, telefón a prípojku na internet.

Reštaurácia sa nachádza priamo v budove penziónu a má kapacitu 25 miest, v lete s terasou s kapacitou 40 miest. Prevádzková doba je denne od 7.00 - 9.00 hod. a 10.00-24.00 hod. Kuchyňa je v prevádzke do 23:00.

Zabezpečujeme organizovanie spoločenských akcii (recepcie, koktejlové spoločnosti, rauty, garden party) na vysokej profesionálnej úrovni v priestoroch reštaurácie alebo podľa požiadaviek zákazníka. Taktiež zabezpečujeme cateringové služby v regióne Oravy.

V okolí penziónu je lyžiarske stredisko Kuzmínovo s nočným lyžovaním, umelým snehom a bežeckými traťami, požičovňa lyží, zimný štadión, tenisové kurty, plaváreň, fitness centrum, kolkáreň a možnosť rybolovu.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.