PEMA - Ing. Peter Drozd - veľkoobchod s elektromateriálom

Veľkoobchod a maloobchod s elektroinštalačným materiálom, svietidlami, svetelnými zdrojmi a spotrebnými batériami. Pre výstavbu rodinných domov zabezpečujeme kompletné dodávky elektromateriálu od vypínačov, cez vodiče až po svietidlá včítane montáže.

PEMA - Ing. Peter Drozd - veľkoobchod s elektromateriálom

pema - elektroinštalačný materiál, svietidlá, batérie, dolný kúbín

Veľkoobchod a maloobchod s elektroinštalačným materiálom, svietidlami, svetelnými zdrojmi a spotrebnými batériami. Pre výstavbu rodinných domov zabezpečujeme kompletné dodávky elektromateriálu od vypínačov, cez vodiče až po svietidlá včítane montáže.

Adresa: Obrancov mieru 1, 026 01 Dolný Kubín
Telefón:043/ 586 65 69, 043/ 586 43 33, 043/ 586 43 30
Kontaktná osoba:Ing. Peter Drozd
E-mail:pema@pemadk.sk

Zaoberáme sa veľkoobchodom a maloobchodom s elektroinštalačným materiálom, svietidlami, svetelnými zdrojmi a spotrebnými batériami. Štatút oficiálneho distributéra svetelných zdrojov značiek TESLA a OSRAM sme získali v roku 1994, spotrebných batérii značiek WONDER a ENERGIZER v roku 1995. Po zmene spôsobu distribučných podmienok vo firme Energizer sme v roku 1999 úspešne zahájili distribúciu ďalších značiek batérií. V súčasnosti dodávame do maloobchodnej siete spotrebné batérie značiek GP, Batéria, Wonder, Energizer a OXEL.
K veľmi výrazným zmenám došlo vo firme v roku 2000, keď sme začali spoluprácu s významnými poľskými výrobcami domácich elektrických prístrojov a zariadení. Spolupráca s firmou Polo vyústila v r. 2000 k založeniu spoločného podniku Polo elektro, s.r.o. so sídlom v Dolnom Kubíne, ktorý sa v roku 2004 pretransformoval do spoločnosti Hager systems, s.r.o. a presťahoval do Bratislavy. Naša firma Pema však naďalej zostáva významným distribučným partnerom tejto spoločnosti.
Taktiež od roku 2000 sme zahájili spoluprácu s jedným z najvýznamnejších výrobcov domácich zvončekov a gongov v Poľsku s firmou Zamel a stali sme sa ich oficiálnym distribútorom na Slovensku. V roku 2004 sme rozšírili ponuku o výrobky firmy Altori, ktorá vyrába nábytkové halogénové svietidlá a výrobky firmy Rosa - výrobcom uličných a záhradných svietidiel a ich súčastí (hliníkové a historické stožiare z plastu, stožiarové svorkovnice). Pre všetky spomenuté firmy zabezpečujeme distribúciu výrobkov po celom Slovensku.
Pre výstavbu rodinných domov zabezpečujeme kompletné dodávky elektromateriálu od vypínačov, cez vodiče až po svietidlá včítane montáže. Zabezpečujeme taktiež výpočet a optimalizáciu osvetlenia pre rôzne druhy prostredia, ulíc a bytov.
Naším prvoradým cieľom je spokojnosť konečného užívateľa a k tomu prispievame aj mimoriadne výhodnými cenami pre stálych a verných zákazníkov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.