Oraving, s.r.o. - stavebná spoločnosť

Oraving, spol. s r. o. so sídlom v Dolnom Kubíne je stavebná spoločnosť, základ ktorej tvoria pracovníci s dlhoročnou skúsenosťou v odbore.

Oraving, s.r.o. - stavebná spoločnosť

oraving - stavby na kľúč, projekty, dielo, haly, byty, domy, dolný kubín

Oraving, spol. s r. o. so sídlom v Dolnom Kubíne je stavebná spoločnosť, základ ktorej tvoria pracovníci s dlhoročnou skúsenosťou v odbore.

Adresa: M. R. Štefánika 1833, 026 01 Dolný Kubín
Telefón:43/586 40 96, 908 914 216
E-mail:oraving@dkubin.sk

Odbornosť a tvorivý prístup pracovníkov boli preverené na stavbách po celom území Slovenskej a Českej republiky.

Spoločnosť realizuje stavby:
- dopravné,
- pozemné,
- priemyselné,
- inžinierske,
- občianske
a iné.

Práce na týchto stavbách sú zabezpečované komplexne, od projektovej dokumentácie až po realizáciu diela na kľúč.

V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 50 výrobných pracovníkov v rôznych profesiách. Vlastný strojový a dopravný park je postupne rozširovaný a modernizovaný, čím sa vytvárajú dobré podmienky pre úspešné zvládnutie úloh a uspokojenie nárokov investorov.

Základnými princípmi spoločnosti sú:
- prispôsobenie sa požiadavkám investora,
- požadovanie 100%-nej kvality prác od všetkých zamestnancov,
- splnenie a skracovanie termínov realizácie stavieb.

História spoločnosti Oraving, spol. s r.o.
Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 10.10.1995, svoju činnosť zahájila v spolupráci s významnými českými firmami pri stavbe priemyselného areálu, čerpacej stanice, stavby trezorov a rekonštrukcie hotelov.

Od roku 1996 do dnešného obdobia sa spoločnosť orientovala prevažne na výstavbu priestorov pre predajné a skladovacie účely, výstavbu priemyselných hál.

Významným partnerom sa v roku 2001, stala spoločnosť GÁBOR Slovensko, Bánovce nad Bebravou, pre ktorú sme stavali výrobnú halu a predajňu, taktiež renomovaná firma Richard Fritz s.r.o., Malacky.

V roku 2002 firma nadviazala spoluprácu so spoločnosťou AVENT Piešťany, pre ktorú realizovala výstavbu priemyselného areálu v Piešťanoch. Stavala výrobnú holu HELLA Rakoľuby, rodinné domy, penzión Piešťany, predajňa KIA Slovensko, Bratislava, Výrobná hala CRT Electronic Oravská Lesná.

Uzatvorením zmluvy o dielo s investorom YAZAKI, Ukrajina spoločnosť získala v roku 2002 významnú zákazku na výstavbu priemyselného areálu.

V roku 2003 spoločnosť otvorila prevádzku predajne stavebného materiálu, ktorá sa nachádza v areáli spoločnosti Oraving, s.r.o.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.