Fytosal - dovozca výživových doplnkov TOPINAMBURA

Firma Fytosal sa od svojho vzniku začala postupne presadzovať na slovenskom trhu produkty založené na unikátnom spôsobe extrakcie prírodných výťažkov z TOPINAMBURA.

Fytosal - dovozca výživových doplnkov TOPINAMBURA

fytosal - topinambur, bunka, zdravie, recepty, dolný kubín

Firma Fytosal sa od svojho vzniku začala postupne presadzovať na slovenskom trhu produkty založené na unikátnom spôsobe extrakcie prírodných výťažkov z TOPINAMBURA.

Adresa: Aleja Slobody 15, 026 01 Dolný Kubín
Telefón:+421 43 582 36 90, 0915 837 724
E-mail:fytosal@fytosal.sk

Unikátnosť spočíva v modernej technológii, ktorá umožňuje zachovať maximálne výživové hodnoty topinambura, v nadväznosti na špeciálnu agrotechniku pestovania a zberu plodín, s vylúčením používania umelých hnojív a chemických ochranných prostriedkov.

Od r. 2003 sme výhradným dovozcom výživových doplnkov z TOPINAMBURA. Našim dodávateľom je firma OOO „Terra“ z Ruskej federácie, založená akademikom Medzinárodnej Akadémie prírodných produktov a biotechnológií Nikolajom Kočnevom.

Akademik Nikolaj Kočnev sa zaoberá výskumom, pestovaním a biotechnológiami spracovania tejto vzácnej rastliny už od roku 1986. Liečebno-preventívnym použitím TOPINAMBURA sa zaoberá jeho spolupracovníčka, lekárka Margarita Kaliničeva, kandidátka medicínskych vied, špecialistka na netradičnú medicínu.
Účinky tejto rastliny na ľudský organizmus boli vedecky dokázané už viacerými odborníkmi, ale aj overené v praxi.

Za účasti akademika Kočneva sme na jar r. 2007 začali s pestovaním tejto rastliny aj na Slovensku, za účelom distribúcie čerstvých hľúz TOPINAMBURA na Slovensku, ale aj za účelom výroby vlastných produktov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.