DAZA - nábytok

DAZA - nábytok

daza - nábytok, sedacie súpravy, pohovky, dolný kubín

Adresa: Radlinského 2249/19, 026 01 Dolný Kubín
Telefón:043/586 54 32
Kontaktná osoba:Daniel Záhora
E-mail:daza@daza.sk

Spoločnosť DAZA sa zaoberá predajom nábytku do kancelárií, obývacích izieb, jedální, pracovní, detských izieb, spální, kuchýň... S nami si zariadite každý interiér podľa vašich predstáv.

Pozývame Vás navštíviť štyri vzorkové predajne nábytku v Ružomberku, Dolnom Kubíne, Námestove a v Banskej Bystrici. V našich predajniach nájdete pod jednou strechou všetky druhy nábytku od rôznych slovenských i zahraničných výrobcov, sedacie súpravy, doplnky ako garníže, matrace, prehozy...

Zaoberáme sa aj veľkoobchodnou činnosťou. Sme výhradnými zástupcami niektorých popredných zahraničných firiem produkujúcich:

* nábytok vyššej kategórie - nábytok vysokej kvality za výborné ceny
* kožené sedacie súpravy s neopakovateľným šarmom navrhnuté talianskymi dizajnérmi spacované s nemeckou precíznosťou
* nábytok strednej kategórie - moderný interiér za slovenské ceny
* čalúnený nábytok -moderný aj štýlový

Vážený zákazník, veríme že Vás naša ponuka zaujme a inšpiruje natoľko, že sa obrátite na našich predajcov, ktorí Vám radi podajú bližšie informácie. Ak sa rozhodnete pre náš nábytok, tak dúfame, že nesklame Vášu dôveru a spríjemní Váš obytný priestor.

Vedenie firmy Vám praje príjemnú pohodu a veľa inšpirácií pri prezeraní našej ponuky.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.