ATIPIC - stavba atipických stánkov na výstavách

V oblasti realizácie výstavných expozíciií poskytujeme komplexné služby, od návrhu a projekcie až po stavbu stánku na kľúč.

ATIPIC - stavba atipických stánkov na výstavách

atipic - expozície, výstavy, reklama, nábytok, návrhy, dolný kubín

V oblasti realizácie výstavných expozíciií poskytujeme komplexné služby, od návrhu a projekcie až po stavbu stánku na kľúč.

Adresa: Matúškova 7, 026 01 Dolný Kubín
Telefón:+421 43 5865 649
E-mail:atipic@atipic.sk

Okrem expozícií z typizovaných modulových systémov sa špecializujeme na stavbu atypických stánkov. V rámci tohto balíka zabezpečujeme z vlastnej výroby zariadenie expozícií nábytkom a atypickými prvkami, grafické práce vrátane prípravy a spracovania a ďalšie doplnkové služby. K tomu v spolupráci so subdodávateľmi poskytujeme propagáciu firmy prostredníctvom reklamných a upomienkových predmetov nielen počas výstav a veľtrhov.

Z činnosti reklamy ponúkame grafické práce od návrhu a spracovania po konečnú realizáciu (reklamné nápisy a pútače, svetelné reklamy, billboardy, propagačné panely s výrobkami, reklamné predmety, informačný systém ...)

Popri realizácii výstavných expozícií sme koncom roka 2005 rozšírili činnosť o produkciu nábytku z drevotriesky vo vlastnej, profesionálne vybavenej, stolárskej dielni. Ponúkame výrobu kvalitného nábytku a zariadenia interiérov na mieru s možnosťou vlastného návrhu.

Spoločnosť Atipic, s. r. o., disponuje vlastnými skladovými a výrobnými priestormi, neustále investuje do nákupu ďalších výstavných komponentov a konštrukcií, nových výrobných prostriedkov a v súvislosti s úspešným rozširovaním činnosti poskytuje nové pracovné príležitosti. V súčasnosti spoločnosť tvoria 9 stáli zamestnanci a popritom pravidelne využíva služby živnostníkov.

S Vašimi predstavami a našou snahou ich zrealizovať Vám pomôžeme predbehnúť konkurenciu originalitou a kvalitou vykonanej služby.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.