dolnykubin.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Inzercia a inzeráty zadarmo Dolný Kubín a okolie

Inzeráty 1-20 z 871

INZERCIA v Dolnom Kubíne

Eurookno EURO 78 Salaj

Dátum pridania: 31.8.2016

EURO 78 SOFT LINE R8 je eurooknom novej generácie hlbšie osadenie skla v okne, väčšie zaoblenie hrán, rámová okapnica ... EURO 78 SOFT LINE R8 je eurooknom novej generácie okenný profil EURO 78 Soft Line R8 Drevené eurookno EURO 78 SOFT LINE R8 štandardne obsahuje: Sklo s nerezovým rámikom, ktorý znižuje rosný bod, (sklo nám dodáva firma NITRASKLO a.s.). Ďalším významným prvkom na zníženie rosného bodu je osadenie skla hlbšie v ráme: 25 mm. Novinkou je aj zasklievacia lišta, ktorá je predsadená a zabraňuje prenikaniu chladu cez prevetrávacie otvory. Zaoblenie hrán je pod polomerom R8, čo znamená, že na hranách pri striekaní dosiahneme až 90 - 95% vrstvu farby. Inovovaná je aj rámová odkvapnica, ktorá je už osadená tak, aby tesnenie dosadalo po celom obvode vo falci na drevenú plochu. Okno je v zhode s ustanoveniami smernice Rady89/106/EHS, ak je zabudované v súlade s návodom na montáž a je v zhode s normou STN EN 14351-1:2006 Okná a dvere. Všetky tieto vylepšenia zvyšujú životnosť a úžitkovú hodnotu dreveného eurookna.

Eurookno EURO 78 Salaj

Eurookno EURO 78 Salaj

Dátum pridania: 31.8.2016

EURO 78 SOFT LINE R8 je eurooknom novej generácie hlbšie osadenie skla v okne, väčšie zaoblenie hrán, rámová okapnica ... EURO 78 SOFT LINE R8 je eurooknom novej generácie Drevené eurookno EURO 78 SOFT LINE R8 štandardne obsahuje: Sklo s nerezovým rámikom, ktorý znižuje rosný bod, (sklo nám dodáva firma NITRASKLO a.s.). Ďalším významným prvkom na zníženie rosného bodu je osadenie skla hlbšie v ráme: 25 mm. Novinkou je aj zasklievacia lišta, ktorá je predsadená a zabraňuje prenikaniu chladu cez prevetrávacie otvory. Zaoblenie hrán je pod polomerom R8, čo znamená, že na hranách pri striekaní dosiahneme až 90 - 95% vrstvu farby. Inovovaná je aj rámová odkvapnica, ktorá je už osadená tak, aby tesnenie dosadalo po celom obvode vo falci na drevenú plochu. Okno je v zhode s ustanoveniami smernice Rady89/106/EHS, ak je zabudované v súlade s návodom na montáž a je v zhode s normou STN EN 14351-1:2006 Okná a dvere. Všetky tieto vylepšenia zvyšujú životnosť a úžitkovú hodnotu dreveného eurookna.

Eurookno EURO 78 Salaj

Drásané okná Salaj

Dátum pridania: 31.8.2016

Drásané okná NOVINKA drásané eurookná Drásané okná sú zaujímavé tým, že z technického hľadiska zodpovedajú všetkým parametrom klasických eurookien, ale imidžovo sa svojou dizajnovou štruktúrou hodia predovšetkým na zrubové domy, chalupy, štýlové reštaurácie alebo rôzne imidžové interiéry. Na povrchovú úpravu drásaných okien sa nepoužíva klasický náter ako pri klasických eurooknách, ale používame buď olejovanie alebo HK lazúry značky REMMERS. Takéto povrchová úprava zabezpečí, že drásané drevo sa nikdy nebude lúpať a dlhodobo si zachová svoj imidžový vzhľad. Povrchovú úpravu odporúčame približne každých sedem rokov obnoviť. Je medzi eurooknom a drásaným oknom rozdiel? Hlavný rozdiel medzi klasickým eurooknom a drásaným eurooknom je v dizajne štruktúry dreva. Pri klasických eurooknách sa vyžaduje čo najväčšia hladkosť a jeden farebný odtieň, pri drásaných oknách sa vyžaduje pravý opak, zvýraznená štruktúra a možné sú aj odtieňové prechody v rámci jedného okna. Drásanie sa realizuje takzvaným kefovaním, kedy sa zvýraznia letokruhy štruktúry dreva. Letná časť dreva je široká a mäkká, zimná časť zase úzka a tvrdá. Tvrdé zimné letokruhy preto pri drásaní vystúpia na povrch a širšie letné klesnú nižšie, čím vznikne dojem starého dreva. Každý jeden kus je originál, každé drevo má inú štruktúru. Toto dizajnové prevedenie vyhľadávajú skôr fajnšmekri alebo ľudia, ktorí hľadajú vhodné dizajnové prvky pre zvýraznenie prírodného rázu zrubov, chalúp, ale aj rôznych reštaurácií, penziónov, chát... d

Drásané okná Salaj

Vchodové dvere Salaj

Dátum pridania: 31.8.2016

Vchodové dvere - eurodvere Drevené dvere sú svojou štruktúrou, farebnosťou a variabilitou prevedenia ideálnym riešením pre vstup do budov. Drevené dvere majú nezameniteľnú kresbu, pristanú každej stavbe a podporujú harmonickú atmosféru bývania. Rozdiel je v detailoch Pri výrobe vchodových dverí sa používa trojvrstvový hranol, materiál meranti alebo smrek. Pri výrobe výplní do vchodových dverí používame špeciálny materiál purdoska, ktorá je odolná voči zosychaniu, tvarovo stála a nepuká. Spolu s rámom vytvára tepelnú a zvukovú izoláciu. Akékoľvek dvere na želanie Sme atypické stolárstvo. Tvar, veľkosť a celkové prevedenie dverí prispôsobíme vašim individuálnym želaniam. Pri navrhovaní dverí vám radi poradíme a vyrobíme akýkoľvek, tvar ktorý je možné vyrobiť. detail interiérových dverí Bezpečný domov Popri originalite a atraktívnom vzhľade dverí je bezpečnosť vášho domova na prvom mieste. Každé bezpečnostné dvere vybavujeme 5 bodovým bezpečnostným zámkom MACO (vysoká bezpečnosť podľa STN). Na požiadanie zabudujeme do dverí ďalšie bezpečnostné prvky, napr. vložku so securite kartou (veľmi vysoká bezpečnosť podľa STN). So širokej ponuky výplní si môžete vybrať aj bezpečnostné sklá. Hrúbka dverí je 6,8 cm (bežné vchodové dvere 4,5 cm).

Vchodové dvere Salaj

MFP KYOCERA - zariadenie formátu A4

Dátum pridania: 31.8.2016

MFP KYOCERA Ecosys M2535dn AKCIA Monochronické multifunkčné zariadenie formátu A4 - Tlač, kopírovanie, skenovanie, fax - Rýchlosť 35/str. A4/min. - Štandardná pamäť 512MB, max. 1 536MB - 5 riadkový LCD displej - Automatická duplexná jednotka - Automatický obojstranný podávač dokumentov (ADF) na 50 listov - Univerzálny zásobník na 250 listov - Viacúčelová priehradka na 50 listov - Maximálna vstupná kapacita papiera 800 listov - Výstupná kapacita 150 listov potlačou dole - Scan-to-Email, Scan-to-SMB (priečinok), Scan-to-FTP (cez SSL) - Podpora Active Directory a AirPrint - Scan-to-USB Host (USB kľúč), TWAIN (USB), WSD (WIA) scan (USB) - Formáty skenovania PDF, PDF/A, JPEG, TIFF, XPS - USB 2.0, USB Host 2.0, 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - Vrátane štartovacieho tonera (3 600 str.) - Životnosť stroja 200 000 strán* - Maximálne mesačné zaťaženie 50 000 strán* - Doporučené mesačné zaťaženie 3 000 strán* - Maximálne denné zaťaženie 2 500 strán* - Životnosť valca 100 000 strán* - Rozmery: 494 x 430 x 448 mm - Váha cca 18kg *Tento údaj platí za predpokladu správneho používánia zariadenia podľa podmienok výrobcu, vrátane používania originálneho spotrebného materiálu, pravidelných servisných prehliadok atď V cene zariadenia nie je zahrnutá doprava a inštalácia odborným technikom! V cene je zahrnutý recyklačný poplatok vo výške 3,07 €

MFP KYOCERA - zariadenie formátu A4

Laserové multifunkčné zariadeni

Dátum pridania: 31.8.2016

MFP HP LaserJet Pro 100 color MFP M175a- predvádzací model !!!-ECOSYSM6026cdn Farebné laserové multifunkčné zariadenie A4. Technológia tlače laser integrované funkcie print/copy/scan formát tlače A4 Farebnosť tlače farba Formát tlače A4 mesačné využitie [str/mes] 950 max. mesačné využitie [str/mes] 20000 rýchlosť tlače/kopírovania čb A4 [str/min] 16 rýchlosť tlače/kopírovania far. A4 [str/min] 4 rozlíšenie tlače [dpi] 600×600 prvá strana [čb/fareb] [s] 15,5 / 27,5 obojstranná tlač/kopírovanie manuálna/nie predvoľba počtu kópií max. 99 kópií zoom kopírovania (zmenšiť/zväčšiť) 25-400% technológia snímania CCD optické rozlíšenie skenera [dpi] 1200 farebná hĺbka (vstup/výstup) 30 bit rýchlosť modemu [kbps] nie príjem/odosielanie faxov do/z PC nie pamäť faxu (príj./vys.) nie jednotlačidlová voľba nie rýchla voľba nie max. gramáž papiera [g/m2] 220 podávač (ADF) áno (35 listov) vstupné zásobníky 150 listov výstupné zásobníky 50 listov priama tlač z pamäťovej karty nie priama tlač z USB kľúča nie sieťová tlač nie rozhranie USB2.0 jazyk tlače HP PCL 6, HP PCL 5c, emulácia HP postscript level 3, PDF (v1.7) pamäť [MB] 128 ďalšie funkcie HP Auto-On/Off, Instant-on Technology, Smart Install, HP ePrint, skenovanie do formátov: PDF, JPEG, TIFF, Bitmap, PNG podporované OS Windows 7/Vista/XP Pro/Server 2008/2003/Mac OS X v10.5.8/10.6 softvér v dodávke Windows: HP SmartInstall, HP Insta rozmery (š x h x v) [mm] 441 x 421 x 338 hmotnosť [kg] 16,2 Inštalácia odborným technikom nie je súčasťou ceny multifunkčného zariadenia!

Laserové multifunkčné zariadeni

Dámsky salón Katleen

Dátum pridania: 31.8.2016

Každej zákazníčke sa venujem individuálne, trpezlivo, počúvam požiadavky a snažím sa ich čo najvernejšie zakomponovať do výsledného modelu šiat. Podľa typu a postavy konkrétnej dámy dotváram originálne modely šiat či už náročnejším, ručným zdobením, alebo výšivkou. Pri zapožičaní šiat vždy profesionálne poradím aj s celkovým dotvorením imidžu. K šatám navrhnem a doladím doplnky, ako bižutériu či kabelku. Viem zabezpečiť aj vizáž tváre, od úpravy účesu, až po make-up korešpondujúci s modelom požičiavaných šiat. Dámy tak odchádzajú zo salónu KATLEEN na spoločenskú slávnosť upravené na komplet od hlavy až po päty. V salóne nájdete veľkosti od najmenších dámskych, až po nadrozmerné veľkosti. Pravidelne organizujem sezónne výpredaje, prostredníctvom ktorých majú dámy možnosť zakúpiť si šaty za zvýhodnené ceny. Motto salónu KATLEEN „Krásna a spokojná zákazníčka v modeli šiat od KATLEEN je najlepšia reklama“. Tešíme sa na vašu návštevu v našom salóne.

Dámsky salón Katleen

Bledé spoločenské šaty od Katleen

Dátum pridania: 31.8.2016

Prestížny dámsky salón KATLEEN Prestížny dámsky salón KATLEEN je zameraný na požičovňu a predaj spoločenských a plesových šiat. KATLEEN som založila v roku 2010. Za toto obdobie si salón stihol získať veľké množstvo spokojných zákazníčok a to nielen z Nitry a širokého okolia. Moju prácu a modely šiat poznajú a vyhľadávajú dámy z celého Slovenska. V salóne nájdete veľkosti od najmenších dámskych, až po nadrozmerné veľkosti. Pravidelne organizujem sezónne výpredaje, prostredníctvom ktorých majú dámy možnosť zakúpiť si šaty za zvýhodnené ceny. Motto salónu KATLEEN „Krásna a spokojná zákazníčka v modeli šiat od KATLEEN je najlepšia reklama“.

Bledé spoločenské šaty od Katleen

Gratulačná kytica pre dámy

Dátum pridania: 31.8.2016

Kytica obsahuje: mini ruže, hortenzia, frézie, mini gerbery, gerbery, lysianthus, chryzantémy, amarylis, gypsomilka, mini karafiáty, doplnkovú zeleň, dekorácie,... O spoločnosti BB design BB design, táto už dnes popredná značka na slovenskom trhu v sebe ukrýva meno Ing. Beáty Bačinskej, ktorá vniesla dušu i charakter celému fungovaniu firmy. V roku 1995 ukončila štúdium záhradnej architektúry na Vysokej škole v Lednici na Morave. Štúdium, ale najmä praktické zručnosti nadobúdala na rôznych zahraničných pobytoch - v botanickej záhrade v Strassburgu, vo firmách zaoberajúcich sa projekciou a realizáciou sadových úprav v Holandsku, Nemecku, Francúzsku... Doručujeme s venovaním v cene. Kompletnú ponuku našich kytíc sa dozviete na: http://eshop.bbdesign.sk/

Gratulačná kytica pre dámy

Kytice podľa ročného obdobia

Dátum pridania: 31.8.2016

Doručujeme s venovaním v cene. O spoločnosti BB design BB design, táto už dnes popredná značka na slovenskom trhu v sebe ukrýva meno Ing. Beáty Bačinskej, ktorá vniesla dušu i charakter celému fungovaniu firmy. V roku 1995 ukončila štúdium záhradnej architektúry na Vysokej škole v Lednici na Morave. Štúdium, ale najmä praktické zručnosti nadobúdala na rôznych zahraničných pobytoch - v botanickej záhrade v Strassburgu, vo firmách zaoberajúcich sa projekciou a realizáciou sadových úprav v Holandsku, Nemecku, Francúzsku... Kompletnú ponuku našich kytíc nájdete na: http://eshop.bbdesign.sk/

Kytice podľa ročného obdobia

Netradičná kytica

Dátum pridania: 31.8.2016

Kytica obsahuje: anthúrie, gerbery, doplnkovú zeleň, dekorácie,... O spoločnosti BB design BB design, táto už dnes popredná značka na slovenskom trhu v sebe ukrýva meno Ing. Beáty Bačinskej, ktorá vniesla dušu i charakter celému fungovaniu firmy. V roku 1995 ukončila štúdium záhradnej architektúry na Vysokej škole v Lednici na Morave. Štúdium, ale najmä praktické zručnosti nadobúdala na rôznych zahraničných pobytoch - v botanickej záhrade v Strassburgu, vo firmách zaoberajúcich sa projekciou a realizáciou sadových úprav v Holandsku, Nemecku, Francúzsku... Kompletnú ponuku našich kytíc sa dozviete: http://eshop.bbdesign.sk/

Netradičná kytica

Milá detská kytica s motýlikom

Dátum pridania: 31.8.2016

Kytica pre deti s motýlikom má v sebe zakomponované kvety a doplnky: gypsomilku, doplnkovú zeleň, lízatká, dekorácie,... O spoločnosti BB design BB design, táto už dnes popredná značka na slovenskom trhu v sebe ukrýva meno Ing. Beáty Bačinskej, ktorá vniesla dušu i charakter celému fungovaniu firmy. V roku 1995 ukončila štúdium záhradnej architektúry na Vysokej škole v Lednici na Morave. Štúdium, ale najmä praktické zručnosti nadobúdala na rôznych zahraničných pobytoch - v botanickej záhrade v Strassburgu, vo firmách zaoberajúcich sa projekciou a realizáciou sadových úprav v Holandsku, Nemecku, Francúzsku... Kompletnú ponuku kytíc sa dozviete na: http://eshop.bbdesign.sk/

Milá detská kytica s motýlikom

Tlmočíme prezentácie, prednášky a semináre

Dátum pridania: 31.8.2016

Tlmočenie na Slovensku aj v zahraničí Tlmočíme na Slovensku i v zahraničí vo viac ako 40 jazykoch Ako tlmočíme a čo všetko tlmočíme? konzekutívne tlmočenie a simultánne tlmočenie tlmočíme obchodné stretnutia, obchodné rokovania a oficiálne rozhovory tlmočíme prezentácie, prednášky a semináre tlmočíme spoločenské stretnutia a neoficiálne rozhovory V ktorých jazykoch tlmočíme? Dozviete sa na: http://www.agenturatop.sk/tlmocenie

Tlmočíme prezentácie, prednášky a semináre

Potrebujete preklad do cudzieho jazyka?

Dátum pridania: 31.8.2016

Preklady textov zo slovenčiny do angličtiny, nemčiny a iných cudzích jazykov. Súdnoznalecké a úradné preklady. Anglicko slovenský preklad a slovensko anglický preklad. V našej agentúre prekladáme do a z viac ako 40 svetových jazykov. V prípade požiadavky vieme zabezpečiť preklad aj do neštandardných a menej používaných jazykov. úradné a súdne preklady / overené preklady preklady výpisov z registra trestov, potvrdenia o trvalom pobyte obyčajné preklady textov preklady dokumentov zo spoločenského života preklady dokumentov z právnej oblasti, rozsudky preklady spoločenských zmlúv, kontraktov a dohôd preklady odborných publikácií preklady návodov na obsluhu preklady dokumentov zo súkromnej a podnikateľskej oblasti preklady osvedčení o štátnej skúške, vysvedčení preklady študijných programov a výsledkov, potvrdení o návšteve školy preklady rodných a sobášnych listov preklady certifikátov, úradných dokumentov preklady uznesení a rozhodnutí preklady iných textov podľa požiadaviek Cena prekladov od 8,30 €

Potrebujete preklad do cudzieho jazyka?

HORNBACH hobbymarket

Dátum pridania: 31.8.2016

Viac ako 147 obchodov v 9 európskych krajinách! Využite aj vy možnosť objednania tovaru cez katalógy. Rezervujte si tovar, vyzdvihnite ho v predajni a odvezte si ho domov. Ušetrite veľa času pre vaše projekty! http://www.hornbach.sk/cms/sk/sk/katalogy_hornbach/index.html

HORNBACH hobbymarket

Rybári majte nohy v teple a suchu!

Dátum pridania: 30.8.2016

Rybári, nemáte radi počas daždivého jesenného počasia vlhko v topánkach? Sú tu pre vás pohodlné, vodeodolné, exta ľahké čižmy Grenlander. Vyberateľná vložka sa veľmi ľahko udržiava v čistote. Vrchný golier chráni nohu pred vniknutím chladu dovnútra. Použitie do -30°C. Tieto čižmy a oveľa viac nájdete na našom rybárskom e-shope www.HACIK.sk Objednávacie číslo: 927 7586244

Rybári majte nohy v teple a suchu!

Údené špeciality z vášho domova-údiareň s prísluš.

Dátum pridania: 30.8.2016

Máte radi špeciality? Radi experimentujete na nových receptov? Máme pre Vás extra tip. Pozinkovaná prenosná udiareň s príslušenstvom pre tepelnú úpravu rýb alebo mäse údením. Vykurovacím médiom je drevené uhlie. Osahuje: výsuvnú údiareň 55 / 90 x 28 cm,6x jednohák, 6x dvojhák. Túto údiareň a oveľa viac nájdete na najväčšom rybárskom e-shope: www.AZRYBAR.sk Objednávacie číslo: 625 652

Údené špeciality z vášho domova-údiareň s prísluš.

Automatický kotol TEKLA

Dátum pridania: 26.8.2016

Automatický kotol značky TEKLA so šnekovým podávačom paliva - hnedé uhlie, pelety, eko - hrášok, s 5 ročnou zárukou. Kotol DRACO: - vysoko kvalitná, certifikovaná oceľ hrúbky 8 mm - liatinový retortový horák, na ktorý je palivo podávané zo zásobníka, pomocou šnekového podávača, čo zabezpečuje užívateľovi vyšší komfort vo vykurovaní - systém na ochranu proti prehoreniu do zásobníka paliva

Automatický kotol TEKLA

Sťahovanie, Preprava

Dátum pridania: 25.8.2016

Fiat Ducato 2.8 JTD Rozmery: v=1,9m š=1,8m d=3,3m Cena: 0.33€/km Stojné - čakacia doba: 2,50 €/15 min, účtuje sa každá začatá ¼ hod tel. 0945445250.

Sťahovanie, Preprava

Farba BELINKA

Dátum pridania: 25.8.2016

V našej predajni prebieha akcia na farbu Belinka, ktorú si možete momentálne zakúpiť so zľavou 10%. Akcia platí na 2,5L; 5L ; 10L balenia- do vypredania skladových zásob. V prípade záujmu posielame tovar aj kuriérom.

Farba BELINKA
Inzeráty 1-20 z 871

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

INZERCIA

Potrebujete sa zbaviť starého auta, chladničky alebo chcete kúpiť nový dom či byt? Bezplatne inzerujte v sekcii Inzercia na stránkach mesta Dolný Kubín a váš inzerát sa automaticky zadarmo zobrazí aj na regionálnych portáloch Virtualne.sk.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Dolný Kubín, Beňová Lehota, Bziny, Istebné, Jasenová, Medzibrodie nad Oravou, Mokraď, Oravská Poruba, Revisné, Vyšný Kubín

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať:
  • nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií
  • komerčné inzeráty, ktoré neboli pridané ako spoplatnené
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang